Menü
Alışveriş Sepeti

Kumandalar

Yedek Parçalar

Kontrol ünitesi, çalışma basıncı ayar vanalıdır. Kısmi ya da tamamen kapatma özelliklidir.Boşaltma için tek bir kol kullanılır. Basınç göstergesi renkli kadran ve gliserinden oluşmaktadır.PTFE desteği yumuşak püskürtme desteği için idealdir. Düşük basınçlarda bile hassas ve güvenilir basınç ayarlama. Parçalar korozyona karşı maksimum oranda dirençlidir.Max debi (1dk)  200Max basınç (bar) 50Ağırlık (kg) 2,2..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Kontrol ünitesi, çalışma basıncı ayar vanalıdır. Kısmi ya da tamamen kapatma özelliklidir.Boşaltma için tek bir kol kullanılır. Basınç göstergesi renkli kadran ve gliserinden oluşmaktadır.PTFE desteği yumuşak püskürtme desteği için idealdir. Düşük basınçlarda bile hassas ve güvenilir basınç ayarlama. Parçalar korozyona karşı maksimum oranda dirençlidir.Max debi (1dk)  200Max basınç (bar) 50Ağırlık (kg) 2,9..
4.320,00TL
Vergiler Hariç:3.600,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detaylı Bilgi